Ambitny dzień z życia koła:)

W ostatnią środę, tj. 23.11.2011 udało nam się zaliczyć dwie imprezy związane z promocją naszego koła. Część z nas prezentowała działalność SKN Spektrum w trakcie Dni Otwartych Kół Naukowych na naszym wydziale, zachęcając studentów do zaangażowania się w pracę koła, oraz nawiązując kontakty z innymi organizacjami studenckimi o podobnym spektrum (jakiż zbieg okoliczności:P) zainteresowań.
W tym samym czasie druga grupa spektrumowiczów udała się na seminaria do Wrocławia, w trakcie których prezentowały się takie firmy jak TI, Agilent i Farnell. W ich trakcie mieliśmy także okazję podejrzeć jak działa Koło Naukowe MOS, odpowiedzialne za ogólnopolski projekt P.I.W.O. oraz nawiązać z nimi przyjazne kontakty.

Mam nadzieję że w najbliższym czasie uda nam się jeszcze prężniej promować działalność naszego koła:)

Poniżej zamieszczam zdjęcia z obu zdarzeń:
Dzień Otwarty 1
Dzień Otwarty 2
Seminaria Wrocław

Przed umieszczeniem kolejnego zdjęcia miałem spore opory, ale stwierdziłem że święta idą, więc można się nawet z Encoderem pokazać:P
Dzień Otwarty 3

Dodano :24.11.2011 19:45