Giełda pracodawcy i przedsiębiorczości 21.10.2010

W czerwcu i we wrześniu, po kolejnej przerwie wakacyjnej, połączyliśmy nasze siły przy pracy nad projektami SKN Spektrum, między innymi nad projektem Bezprzewodowego Systemu Głosowania.

Teraz jednak, w październiku, zgodnie z utartym zwyczajem, czas zacząć kolejny rok studiowania. Nasza noworoczna działalność zostanie zainaugurowana przez udział Koła Naukowego Spektrum w Giełdzie Pracodawcy i Przedsiębiorczości Jesień 2010. W czasie tego wydarzenia zaprezentujemy nasze osiągnięcia, realizowane projekty oraz plany rozwoju.

Giełda Pracodawcy i Przedsiębiorczości organizowana jest przez Politechnikę Śląską już od kilku lat. Celem pomysłodawców wydarzenia jest nawiązanie bezpośredniego kontaktu pomiędzy firmami, a studentami, absolwentami oraz pracownikami naukowymi Politechniki Śląskiej.

SKN Spektrum, jako jedna z organizacji studenckich wspierających przedsiębiorczość i innowacyjność przyszłych absolwentów Politechniki Śląśkiej w czasie wydarzenia będzie miała niepowtarzalną okazję zaprezentowania się od jak najlepszej strony i zachęcenia studentów do angażowania w działalność organizacji studenckich, między studenckich kół naukowych.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia stoiska SKN Spektrum w dniu 21 października 2010. Wydarzenie odbędzie się w budynku Centrum Edukacyjno-Kongresowego Politechniki Śląskiej w Gliwicach przy ulicy Konarskiego 18B.

Dodano :11.02.2011 22:28
Aktualizacja: 12.02.2011 20:57