Chcesz do nas dołączyć? Przyjdź, zobacz, doświadcz! Dzień Otwarty Spektrum

Masz ciekawe pomysły? Czujesz, że nie wykorzystujesz swojego potencjału? Interesują Cię praktyczne projekty i ciekawe rozwiązania? Lubisz hardware i elektronikę?

Zapraszamy na Dzień Otwarty połączony z prezentacją działalności oraz projektów członków Studenckiego Koła Naukowego "Spektrum". Na spotkaniu będziecie mogli zobaczyć m.in. :

- "Układ liczników analogowych" w zastosowaniu do symulatora samochodu rajdowego - możliwość przetestowania swoich możliwości za kierownicą,

- "Automatyczne stanowisko do wytrawiania obwodów drukowanych" - wytrawianie na żywo płytek z własnymi podpisami i grafikami,

- "Zdalnie sterowany manipulator" - możliwość zaprogramowania mobilnego manipulatora do wykonania skomplikowanego zadania,

- Mobilną grę "Mario w Lewo" na sterowniku dedykowanym z panelem dotykowym i wyświetlaczem LCD - możliwość sprawdzenia się w prawdopodobnie pierwszej tego typu grze na świecie!

- Prezentację projektu "Symulator modułu Destiny Międzynarodowej Stacji Kosmicznej ISS"

Podczas spotkania przewidujemy również serię konkursów tematycznych z ciekawymi nagrodami.

Termin i miejsce Dnia Otwartego SKN "Spektrum": 04.06.2009 (czwartek) od 15:00, sala 327 (Wydział AEI, 3 piętro).

Dodano :07.05.2009 22:02
Aktualizacja: 31.05.2009 19:49