Konkurs na Logotyp SKN "Spektrum"

Studenckie Koło Naukowe "Spektrum" zaprasza do udziału w Konkursie na Logotyp SKN "Spektrum".

Konkurs polega na zaprojektowaniu logotypu SKN "Spektrum" oraz odpowiadającego mu layoutu strony www Koła. Szczegółowy regulamin można znaleźć pod linkiem - regulamin.

Prace należy nadsyłać na adres spektrum@polsl.pl do 20 maja 2009 r.

Do wygrania atrakcyjne nagrody m.in. odtwarzacz muzyczyny iRiver T60 4 GB oraz wysokiej klasy słuchawki Sennheiser CX400.

Wręczenie nagród nastąpi z rąk Dziekana Wydziału Automatyki, Elektroniki i Informatyki prof. nzw. dr hab. inż. Zdzisława Dudy 29 maja (piątek) o godz. 13:00 na auli E Wydziału AEI.

Podczas uroczystego ogłoszenia wyników obecni będą również m.in.:

- dr hab. inż. Marek Pawełczyk, prof. Pol. Śl.
Kierownik Zakładu Pomiarów i Systemów Sterowania
Z-ca Dyrektora Instytutu Automatyki, ds. Dydaktyki
Wiceprezes International Institute of Acoustics and Vibration
Redaktor Zarządzający International Journal of Acoustics and Vibration

- dr inż. Krzysztof Czyż
Opiekun SKN "Spektrum"
Specjalista z dziedziny cyfrowego przetwarzania sygnałów oraz systemów mikroprocesorowych.

- mgr Dagmara Sokołowska
Specjalista ds. promocji i kontaktów z mediami na Wydziale Automatyki, Elektroniki i Informatyki

Przewidujemy również obecność mediów.

Wszystkie materiały konkursowe można pobrać z poniższych linków:

- regulamin

- formularz zgłoszeniowy

- materiały dodatkowe

- plakat promujący konkurs

Zachęcamy również do poszukiwania ulotek konkursowych rozprowadzanych na terenie większości wydziałów oraz akademików Politechniki Śląskiej. W ulotkach tych zamieszczono pewien problem, którego rozwiązanie może ułatwić projektowanie logotypu.

Dodano :26.04.2009 23:26
Aktualizacja: 18.05.2009 20:40